Sjabloon: ChordNote: verschil tussen versies
Uit gitaar
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 29: | Regel 29: | ||
|- | |- | ||
| Bes0 || {{ChordNote|Bes0}} | | Bes0 || {{ChordNote|Bes0}} | ||
|- | |||
| Bbm6 || {{ChordNote|Bbm6}} | |||
|- | |- | ||
| As6 || {{ChordNote|As6}} | | As6 || {{ChordNote|As6}} | ||
Huidige versie van 8 jan 2021 om 22:26
Bereken chromatische waarde van tekst (noot/akkoord)
| A | 9 |
| B | 11 |
| C | 0 |
| D | 2 |
| E | 4 |
| F | 5 |
| G | 7 |
| Cis | 1 |
| Bes0 | 10 |
| Bbm6 | 10 |
| As6 | 9 |
| Gb13 | 6 |
| F#m^ | 6 |
| Fis | 6 |