Liedjes: verschil tussen versies
Uit gitaar
| (40 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 5: | Regel 5: | ||
== twee akkoorden - majeur == | == twee akkoorden - majeur == | ||
{| | |||
|- | |||
| [[Advocaatje]] || [[A]] [[E7]] | |||
|- | |||
| [[He's got the whole world]] || [[A]] [[E7]] | |||
|- | |||
| [[Rock my soul]] || [[A]] [[E7]] | |||
|- | |||
| [[Jambalaya]] || | |||
|- | |||
| [[In Dublins fair city]] / Molly malone (vereenvoudigd) || [[A]] [[E7]] | |||
|- | |||
| [[Tom Dooley]] || [[A]] [[E7]] | |||
|- | |||
| [[Down in the valley]] || [[A]] [[E7]] | |||
|- | |||
| [[Lieke vur Mariken]] || [[C]] [[G7]] | |||
|} | |||
== twee akkoorden - mineur == | == twee akkoorden - mineur == | ||
{| | |||
|- | |||
| [[Drunken sailor]] ([[Dm]] / [[C]]) | |||
|} | |||
== drie akkoorden - majeur == | == drie akkoorden - majeur == | ||
{| | |||
|- | |||
| [[Oh when the saints]] || [[A]] [[E7]] [[D]] | |||
|- | |||
| [[Red river valley]] || [[A]] [[E7]] [[D]] | |||
|- | |||
| [[Wild rover]] | |||
|- | |||
| [[Oh Suzanna]] || [[A]] [[E7]] [[D]] | |||
|- | |||
| [[Kum bah jah]] | |||
|- | |||
| [[I wish I had someone to love me]] | |||
|- | |||
| [[De koekoek]] || [[E]] [[B7]] [[A]] | |||
|} | |||
* [[This land is your land]] | |||
* [[Yellow submarine]] | |||
* [[Yankee doodle]] | |||
== drie akkoorden - mineur == | == drie akkoorden - mineur == | ||
{| | |||
|- | |||
| [[Hava nagila]] ([[E]]/[[Am]]/[[Dm]]) | |||
|- | |||
| [[Pera stous pera kambos]] ([[E]]/[[Am]]/[[Dm]]) | |||
|} | |||
== meer akkoorden == | == meer akkoorden == | ||
{| | |||
|- | |||
| [[A night like this]] || ([[Am]] [[E7]] [[A]] [[Dm6]] | |||
|- | |||
| [[Amazing grace]] || [[G]] [[C]] [[D7]] [[Em]] [[D]] [[G7]] | |||
|- | |||
| [[Angie]] || [[Am]] (<small>[[Am7]]</small>) [[E7]] [[F]] [[G]] [[Dm]] [[C]] | |||
|- | |||
| [[Banks of the Ohio]] || [[D]] [[A7]] [[D7]] [[G]] [[Gm]] | |||
|- | |||
| [[Black velvet band]] || [[G]] [[D7]] [[Em]] [[Am]] | |||
|- | |||
| [[Dirty old town]] || [[G]] [[D7]] [[C]] [[Am]] | |||
|- | |||
| [[I love you because]] || [[A]] [[E7]] [[D]] [[B7]] | |||
|- | |||
| [[I like the flowers]] || [[C]] [[Am]] [[Dm]] [[G7]] | |||
|- | |||
| [[Blowin in the wind]] || [[G]] [[C]] [[D7]] [[Em]] [[Am]] | |||
|- | |||
| [[El corrido]] || [[A]] [[E7]] [[Am]] | |||
|- | |||
| [[Once upon a december]] || [[Am]] [[E7]] [[A7]] [[D]] [[Dm6]] [[B7]] [[F7b5]] | |||
|- | |||
| [[Scarborough fair]] || [[Em]] [[D]] [[A]] [[C]] [[G]] | |||
|- | |||
| [[St James Infirmary]] || [[Am]] [[E7]] [[C]] [[F^]] [[Am7]] | |||
|} | |||
== Fingerpickin' == | == Fingerpickin' == | ||
{| | |||
|- | |||
| [[House of the risin' sun]] | |||
|- | |||
| [[Spanish Romance]] | |||
|- | |||
| [[Pirates of the Caribbean]] | |||
|} | |||
== Zangles... == | |||
{| | |||
| [[Edelweiss]] | |||
|} | |||
Huidige versie van 31 jul 2023 om 16:43
Een aantal liedjes met weinig akkoorden:
één akkoord - majeur
twee akkoorden - majeur
| Advocaatje | A E7 |
| He's got the whole world | A E7 |
| Rock my soul | A E7 |
| Jambalaya | |
| In Dublins fair city / Molly malone (vereenvoudigd) | A E7 |
| Tom Dooley | A E7 |
| Down in the valley | A E7 |
| Lieke vur Mariken | C G7 |
twee akkoorden - mineur
| Drunken sailor (Dm / C) |
drie akkoorden - majeur
| Oh when the saints | A E7 D |
| Red river valley | A E7 D |
| Wild rover | |
| Oh Suzanna | A E7 D |
| Kum bah jah | |
| I wish I had someone to love me | |
| De koekoek | E B7 A |
drie akkoorden - mineur
| Hava nagila (E/Am/Dm) |
| Pera stous pera kambos (E/Am/Dm) |
meer akkoorden
| A night like this | (Am E7 A Dm6 |
| Amazing grace | G C D7 Em D G7 |
| Angie | Am (Am7) E7 F G Dm C |
| Banks of the Ohio | D A7 D7 G Gm |
| Black velvet band | G D7 Em Am |
| Dirty old town | G D7 C Am |
| I love you because | A E7 D B7 |
| I like the flowers | C Am Dm G7 |
| Blowin in the wind | G C D7 Em Am |
| El corrido | A E7 Am |
| Once upon a december | Am E7 A7 D Dm6 B7 F7b5 |
| Scarborough fair | Em D A C G |
| St James Infirmary | Am E7 C F^ Am7 |
Fingerpickin'
| House of the risin' sun |
| Spanish Romance |
| Pirates of the Caribbean |
Zangles...
| Edelweiss |